KORUMA & GÜVENLİK YÖNETİMİ

KORUMA & GÜVENLİK YÖNETİMİ

Önleminizi zamanında alın!

Profesyonel güvenlik ekiplerimiz silahlı ya da silahsız olarak, elektronik güvenlik önlemlerini de üst seviyede kullanarak bir uzmanlık konusu olan güvenlik görevlerini 7/24 gerçekleştirmektedir. Güvenliğinizi sağlayan ekiplerimiz sisteminizin işleyişine engel olmadan ve yavaşlatmadan, belirlenen noktalarda yaya devriyesi gerçekleştirerek ve beklenmeyen durumlar oluştuğunda eğitim kurumlarında vermiş olduğumuz eğitimler ve talimatlar doğrultusunda asayiş ve güvenliğinizi sürekli sağlarlar.

Beklenmeyen ani gelişen güvenlik olaylarında riski hızlıca yönetip bertaraf ederken çevreye azami özen ve şevkat göstererek zarar görmemelerini temin ederiz.
Özel güvenlik gereksinimlerinizi yüksek teknoloji ve deneyimli kadrolarla çözme konusunda birlikte neler yapabileceğimizi deneyimlemek için MASTER SERVIS ‘i tercih etmelisiniz.

5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunu kapsamında, yaşam alanınızın ve/veya tesisinizin güvenliğini sağlamayı temel ilke edinmiş, eğitimli ve konusunda uzman kadromuzla, huzur içinde yaşamınızı sürdürmenizi, Tesis içerisinde bulunan stratejik noktalardaki kameralar aracılığıyla, sizin, ailenizin ve konuklarınızın güvenliğinin sürekli kontrol edilmesinin rahatlık ve konforunu yaşamanızı sağlamaktayız.

 1. CCTV Servisi, Alarm,Kartlı Geçiş, Road Blocker
 2. Güvenli Otopark Yönetimi
 3. VIP Koruma Hizmetleri
 4. 7/24 Bina/ Tesis Güvenliği Hizmeti ( Fabrika, Organize Sanayi Bölgeleri, AVM, Konut, Liman Marina, Hastane, İş ve Ticaret merkezi, Eğitim Kurumları, Hotel, Mağaza vb. )
 5. Organizasyon Güvenlik Hizmeti (Etkinlik, Spor, Toplantı, Fuar, Konser vb.)
 6. Güvenlik Ekipman ve Bakımı, Elektronik Güvenlik Sistem ve Ekipman Uygulamaları
 7. Güvenlik Analizi ve Danışmanlığı (Risk Analizi ve Tehdit Değerlendirmesi)
 8. Acil Durum Yönetimi / Tesislerin “binaların yangından korunması,
  1. Yönetmelik kapsamında değerlendirilmesi ve raporlanması
  2. Yangın Risk Analizi Raporunun Hazırlanması
  3. Personel ve bina/tesis kullanıcılarına acil durum eğitimi verilmesi
  4. Acil durum eylem planının hazırlanması
  5. Acil durum tatbikatlarının düzenlenmesi