BAŞKAN’IN MESAJI

BAŞKAN’IN MESAJI

Global hale gelen dünya ticaretinde firmaların rekabet edebilirliklerini sürdürebilmeleri için, üretim ve hizmet tekniklerini geliştirmelerinin yanı sıra genel gider bütçelerinin de daha profesyonel bir anlayışla yönetilmesi önemli bir kalem haline gelmiştir.

Ülkemizin jeopolitik konumu ve küresel krizlerden kaynaklanan maliyet artışları enerji maliyetlerinden sonra en büyük ikinci kalem olan işçilik maliyetlerinde de ciddi artışlara neden olmaktadır.

Bu nedenle tesislerin vazgeçilmez ihtiyacı olan facility servislerinin doğru ve optimum düzeyde sağlanabilmesi iş gücü , makine/kimyasal ve IT çözümlerini efektif oranlarda kullanabilen profesyonel ekipler tarafından sağlanabilmektedir.

Bu üç unsurun uygun yönetim teknikleri ile desteklenmesi hizmetin kalitesini ve sürdürülebilirliğini sağlamaktadır.

Sürdürülebilir bir hizmet kalite yönetimi her zaman tercih edilen ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında en önemli bileşenlerin başında gelmektedir.

MASTER SERVİS ailesi olarak Tesis yönetimin de onuncu yılımızı tamamladığımız bu yılda bir kaç bini bulan personel sayımız ve yüzlerle ifade edilen müşterilerimizle ülke istihdamına sağladığımız katkının haklı gururunu yaşamaktayız.

Önümüzdeki yıllarda , ailemizin genişlemesi memnun müşteri sayımızın çoğalması en önemli hedeflerimiz olmakla birlikte , istihdam ve ekonomik katkıların yanında , sosyal sorumluluk projelerimizle de anılmak bizleri mutlu edecektir. Birlikte daha nice başarılara imza atmak dileğiyle…

Sevgi ve Saygılarımla,

Nihat AKAR
Yönetim Kurulu Başkanı