İLAÇLAMA HİZMETLERİ

İLAÇLAMA HİZMETLERİ

ilaclama

Doğayla barışık yaşam!

İnsan sağlığına zarar verenler ( fare vb. kemirgenler, yürüyen ve uçan haşereler, kene, yılan vb.) başta olmak üzere, gıdalarımıza zarar verenler, tesislerin işleyişine zarar verenler (kabloların kemirilmesi, giderlerin tıkanması vb.) demirbaş ve tesislerin kendisine zarar veren canlılara karşı, insan, gıda ve çevre sağlığını koruyarak periyodik ve bilinçli mücadeleyi kapsamaktadır.

Modern kimyasal, mekanik ve elektronik tekniklerle içinde yaşadığınız ekosistemi zararlı tüm  haşerelerden arındırarak ekibinizin, müşterilerinizin ve ailenizin işyerinizde, okulunuzda, sağlık kuruluşunuzda, restoranlarınızda, site, toplu konut ve müstakil konutlarınızda güvenli bir yaşam sürmenize katkıda bulunuyoruz.

Hastalık mikrobu taşıyan, gıdalarımıza zarar verip kullanılmaz hale getiriren, binalarımıza cihazlarımıza, hatta mobilyalarımıza hasar veren, kaza ve yangınlara yol açan, hatta ve hatta müşteri kaybına neden olan ve yaşam kalitemizi bozan haşerelere karşı mücadeleyi kazanmak için kendinizi, tesisinizi MASTER SERVIS’in konusunda uzman profesyonellerine teslim edin…